VUV Analytics

VUV Analytics logoVUV Analytics to nowa i innowacyjna firma z USA specjazlizująca się w produkcji detektorów VUV –spektroskopia próżniowa ultrafioletu dla chromatografów gazowych GC wszystlkich znanych firm: Agilent Technologies, PerkinElmer, Shimadzu, Scion, ThermoScientific. W ofercie dostępne rónieżanalizatory on-line strumieni gazowych z technologią VUV.

VGA 100 – podstawowa seria detektorów VUV z zakresem spektralnym od 120 nm do 240 nm i zakresem temperaturowym od temperatury otoczenia do 300OC.

VGA 101 – seria detektorów VUV z szerszym zakresem spektralnym od 120 nm do 430 nm i zakresem temperaturowym od temperatury otoczenia do 430OC.

SVGA 100 – seria analizatorów strumieni gazowych. Tryb pracy on-line z technologią VUV. Zakres spektralny od 120 nm do 240 nm.

Więcej informacji https://vuvanalytics.com

 

PIONA Analyzer Technical Summary Jun 2017 Rev 1
SVGA 100 Sell Sheet
VGA-101 Brochure Jul 2017 Rev 2.1
VGA-100 Brochure Rev2

 

VUV Analytics VGA100    

Worki tedlarowe i cylindry

Worki tedlarowe - produkacja USA do poboru próbek gazowych z zaworami PP oraz innymi. Różne objętości. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość, szybka dostawa.

Stalowe cylindry – próbopobieraki do wysokociśnieniowego gazu ziemnego. 

 

 

 

 

 

 

    

Sercon

Sercon to firma innowacyjna z wieloetnim doświadczeniem w zakresie spektrometrów mas  IRMS stosowanych w analizie składu izotopów.

Ofertowany przez Sercon zakres spektrometrów dotyczy zastosowań diagnostycznych jak w przypadku modelu ABCA2 do badań udziału izotopów w wydychanym powietrzu w celu ustalenia chorób układu pokarmowego np.:  popularny  test na obecność HELICOBACTER PYROLI uznany za „złoty standard” dający całkowitą pewność w jej wykrywalności.

Drugim instrumentem jest Integra2 analizator elementarny EA-IRMS do ustalania stosunku izotopów węgla i azotu w próbkach ciekłych, stałych i gazowych.

Kolejny model IRMS 20-22 jest spektrometrem mas stosunku izotopów IRMS dedykowanym dla naukowców umożliwiajacym sprzęganie z technikami separacyjnymi jak chromatograf cieczowy HPLC lub gazowy GC.

Oferowany przez Sercon zakres instrumentów umożliwia wiele zastosowań analitycznych od badań diagnostycznych do oznaczania zafałszowania miodu, gleboznawstwa i monitoringu środowiska.

 

Więcej informacji https://serconlimited.com/

 

13C breath tests review
Spektrometr IRMS 20-22 GEO combined SerCon Specs
Spektrometr IRMS ABCA-2

TSHR International

TSHR International z siedzibą w Rotterdamie to firma innowacyjna, młoda i dynamiczna z korzeniami i doświadczeniem dawnego Thermo Euroglas. Dostarcza usługi  i produkty z zakresu:  produkcji, sprzedaży, serwisu i dystrybucji rozwiązań analizy elementarnej stosowanej w aplikacjach środowiskowych i przemysłowych. Oferuje analizatory azotu TN, siarki całkowitej TS oraz chloru TX w próbkach ciekłych, stałych oraz gazowych i w tym LPG.

Model 6000 -  oferuje najbardziej elastyczny i wszechstronny zakres zastosowań z wykorzystaniem dedykowanych modułów dla różnego rodzaju próbek ciał stałych,  cieczy, węglowodorów z wysoką i niska temperaturą wrzenia. Zapewnia zgodność z metodami  ASTM, UOP. TN 6000 można rozbudować o moduły siarki i chloru, aby zapewnić maksymalną zdolność analizy TN / TS / TX w obrębie jednego analizatora.

Model 7000 - może być skonfigurowany jako analizator azotu TN / analizator siarki TS 7000 oraz jako ultra niski poziom TN / TS analizy płynów i próbek LPG / gaz zajmując mniej przestrzeni  laboratoryjnej.

 

   

 

Analizator elementarny TSHR 6000
Analizator elementarny TSHR 7000

 

Peak Scientific

Peak Scientific  z siedzibą w Szkocji oferuje najlepsze  z  dostępnych rozwiązań w zakresie doprowadzania gazów do chromatografów gazowych GC, GCMS i spektrometrów mas LCMS oraz pozostałej aparatury laboratoryjnej wszystlkich znanych firm: Sciex, Agilent Technologies, Biotage, Bruker, Dionex, Jasco, Jeol, Leco, PerkinElmer, Shimadzu, ThermoScientific, Varian, Waters. Wyjątkowe rozwiązania ofertowane przez Peak Scientific to przedewszystkim wysoka wydajność, jakość i czystość wytwarzanych gazów. Niezawodność oraz ich trwałosć stawiają te produkty w liście producentów generatorów gazów na pierwszym miejscu.

Więcej informacji http://www.peakscientific.com/

 

Peak-Product-Catalogue-Rev3-LR

    

 

W celu świadczenia usług - zgodnie z polityką prywatności - korzystamy z plików "cookies". W swojej przeglądarce możesz określić warunki ich użycia i przechowywania Polityka prywatności.